‘HEP BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Nisan 19, 2022
‘HEP BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

 

Niksar Belediyesi organizesinde; Şehit aileleri, gaziler ve aileleri, yetimler, NİKBED ve ZİÇEV eğitim kurumları ile Özel Uygulama Okulu öğrencileri ve onların ailelerine iftar yemeği verildi.

Düzenlenen iftar yemeğine Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve eşi Mukadder Özcan’ın yanı sıra Kaymakam İlhami Doğan ile eşi Hümeyra Doğan, İlçe Emniyet Müdür V. Emniyet Amiri Ahmet Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Gökhan İnce ile eşi Melike İnce, yetim çocuklar, Şehit ve Gazi aileleri, Çocuk Evleri personeli ve çocukları, NİKBED mensupları, ZİÇEV personeli ve öğrencileri, Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

Niksar Belediye Düğün Salonunda tertiplenen iftar yemeğinde konuşan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “Bizler hep birlikte büyük bir aileyiz. Acımız, mutluluğumuz yani her derdimiz ortak. Pandemi sürecinde kısmen bir araya gelsekte, sohbete ve sarılmaya hasret kaldık. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olması duasıyla; iftarımıza katılan tüm kıymetlilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan ise yaptığı konuşmada bu gibi etkinlikleri önemsediklerini ifade ederek, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
Gerçekleştirilen iftar programı İlçe Müftüsü İlhami Şahin’in duası ile son buldu.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP