SİNAN KORKMAZ İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

Ağustos 15, 2018
SİNAN KORKMAZ İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

Geçirdiği ani rahatsızlık sonucu vefat eden Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Sinan Korkmaz için Niksar Belediyesi önünde tören düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Sinan Korkmaz için Niksar Belediyesi önünde tören düzenlendi. Düzenlenen törene Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın yanı sıra, belediye meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı Dursun Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Mesudiyeliler Derneği Başkanı Serkan Ersin ile merhum Sinan Korkmaz’ın eş, dost ve akrabaları katıldılar.

Törende aile büyüklerinden Seyfettin Yılmaz yaptığı konuşmada, acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan başta Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan olmak üzere herkese teşekkür ederek, helallik istedi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise yaptığı konuşmada 2014 yılından bu güne birlikte çalıştıkları Sinan Korkmaz’ı çok sevdiklerini belirterek; “Sinan ağabeyimiz bizler için çok değerli bir insandı. Birlikte yaklaşık dört buçuk yıldır çalışmaktayız. Düzenlediğimiz meclis toplantılarında ilçemiz için büyük katkılar sağladı. Be bu vesile ile Sinan ağabeyime tekrardan Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum. Artık Sinan ağabeyimizin ailesi bizlerinde ailesidir. Her zaman ailesinin yanında olacağız. Tekrardan başımız sağolsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Müftüsü İsa Solmaz’ın yaptığı duanın ardından tören sona erdi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP