'MAHALLELERİMİZE 4,5 YILDA 50 MİLYON TL HİZMET GÖTÜRDÜK'

Ekim 17, 2018
'MAHALLELERİMİZE 4,5 YILDA 50 MİLYON TL HİZMET GÖTÜRDÜK'

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. 4,5 yılda toplamda mahallelere 50 Milyon TL yatırım yapıldığını belirten Başkan Özcan, uyumlu çalışmalarından ötürü muhtarlara teşekkür etti.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, mahallelerde yaşanan problemler hakkında toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda muhtarın sorunlarını dinleyen Başkan Özcan, mahallelerde 4,5 yılda yapılan çalışmalar hakkında tek tek bilgiler verdi.

Niksar’da 100 km kanalizasyon hattı, 50 km içme suyu hattı, 30 km isale hattı, 10 km yağmur suyu hattı, atık su arıtma tesisi, 2 adet terfi istasyonu, yeni su depolarını kapsayan Entegre Su Projesi hakkında bilgiler veren Başkan Özcan, Kasım veya Aralık gibi projenin ihalesinin yapılacağını söyledi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “İlçemiz mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, mahallemizde yaşanan olumsuzluklar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. 2014 Mart ayından bugüne kadar mahallelerimize toplamda 50 Milyon TL hizmet götürdük. Gelişen ve güzelleşen bir Niksar için çalışıyoruz. 
Toplantımıza katılan ve bugüne kadar çalışmalarımızda bizlere destek olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP