‘TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN DUALARINA TALİBİM’

Mayıs 20, 2019
‘TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN DUALARINA TALİBİM’

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan katıldığı iftar yemeğinde yaptığı konuşmada; “Tüm hemşehrilerimizin duasına talibim” diye konuştu.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Dünya Yetimler Günü vesilesiyle İHH Niksar Temsilciliği organizesi ile yetim aileleri, Niksar Bedensel Engelliler Derneği üyeleri ve Niksar Çocuk Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftarda buluştu.

Niksar Kentpark Tesisinde gerçekleşen iftar yemeğine Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın yanı sıra eşi Mukadder Özcan, Ak Parti Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, Sevgi Evleri Kız Yurdu Müdürü Nurettin Başara, Niksar Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Remzi Kökçe ile yönetimi ve İHH İnsani Yardım Vakfı Niksar şubesi temsilcisi Bülent Altay ile çok sayıda misafir katıldı.

İftar programında açılış konuşmasını yapan Sevgi Evleri Kız Yurdu Müdürü Nurettin Başara, her yıl gerçekleştirilen iftar programı ve her zaman yanlarında olmasından mutlu oldukları Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a teşekkür etti.

Niksar Bedensel Engelliler Derneği Başkan Vekili Adnan Ünsal ise engelli bireylerin hiçbir platformda unutulmadığını belirterek, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve iftara katılanlara teşekkür etti.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise yaptığı konuşmada, birliğin ve beraberliğin ayı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Özcan konuşmasının devamında; “Başı rahmet olan Ramazan ayının mağfiret olan ortasına ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah hep beraber Ramazan Bayramına kavuşmayı Rabbim bizlere nasip eder. Ben her platformda belirttiğim gibi hemşehrilerimizden tek isteğim duadır. Dualarınızı bizlerden esirgemeyin. Çok dua edin ki bu şehre hep birlikte güzel işler yapalım. Bu güzel akşama katılarak bizlerle birlikte iftarını açan siz güzel insanlara teşekkür ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” diyerek sözlerini tamamladı.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP