“NİKSAR VE KUMRU KARDEŞ ŞEHİRLERDİR”

Mayıs 21, 2019
“NİKSAR VE KUMRU KARDEŞ ŞEHİRLERDİR”

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Kumrulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince tertiplenen iftar yemeğine katıldı. 
Niksar Kumrulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince bu yıl üçüncüsü düzenlenen iftar yemeği Niksar Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleşen iftar programına Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yolçuva ile meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ile çok sayıda ilçemizde yaşayan Kumrulu hemşehrimiz katıldı. 
Programda açılış konuşmasını yapan Niksar Kumrulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Çavuş, programa katılan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva ve Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ile katılımcılara teşekkür etti. 
Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva ise Kumru ve Niksar’ın bağlarının çok kuvvetli olduğunu belirterek, Niksar’da yaşayan Kumruluların ilçede güzel irtibalar bırakmasından çok mutlu olduklarını söyledi. 
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise konuşmasında Niksar ile Kumru’nun kardeş şehirler olduğunu belirterek; “İlçemizde yaşayan çok sayıda Ordulu hemşehrimiz var. Bizler Niksar olarak zengin bir şehiriz. Zenginliğimiz insan zenginliğidir. Burada sizlerle olmaktan çok mutluyum. Kumru Belediye başkanımız ve her iki ilçenin Ak Parti İlçe Başkanları el ele vererek Ordumuzun güzel ilçeleri ile olan yollarımızın kısa sürede yapılması için gayret göstereceğiz. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” diyerek sözlerini tamamladı. 
İftar programının ardından her iki belediye Başkanı hediyeler takdiminde bulundu.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP