NİKSAR OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ocak 29, 2020
NİKSAR OSB YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Niksar Belediye Başkanı ve Niksar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan başkanlığında gerçekleştirildi.

Niksar Belediye Başkanı ve Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek Özcan başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yeni yatırımcılar ve mevcutta bulunan yatırımcılarla birlikte, Niksar OSB’de yaşanan problemler ele alındı.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Özdilek Özcan; Yönetim Kurulu Başkanı olduğum Niksar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısını üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinin son durumu hakkında siz kıymetli hemşehrilerime bilgiler vermek istiyorum.

-Niksar OSB’de şu anda 1200 kardeşimiz çalışmaktadır.

-Niksar OSB’de şu anda bir firma yatırımını gerçekleştirmiş olup, kısa sürede üretime geçecek.

-Görüşmekte olduğumuz çok sayıda firma bulunuyor. Organize Sanayi Bölgemizin geçmişten gelen sıkıntılarını çözerek, bölgenin en aktif bir merkezi haline getireceğiz.

-Şu anda Niksar OSB’de bulunan CBF Tekstilin Niksar’dan gideceği hakkında kirli bir bilgi dolaşmaktadır. Böyle bir çalışmanın olmadığını sizlere belirtmek isterim.

-En önemli çalışmamız ise; Niksar Organize Sanayi Bölgemiz şu anda 5. Bölge teşviklerini yatırımcılara sunmaktadır. Milletvekillerimizin girişimleriyle Niksar OSB’yi 6. Bölgeye aldırma girişimde bulunduk” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP