MOTORSEVERLER NİKSAR’DA BULUŞTU

Ağustos 04, 2018
MOTORSEVERLER NİKSAR’DA BULUŞTU

Niksar Belediyesi ve Niksar Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen Motosiklet Festivali'nin bu yıl 3'incisi gerçekleştirildi. Festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Festival kapsamında bine yakın motosiklet tutkunu konvoy şeklinde ilçeye girerek ana cadde üzerinde şov yaptı. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen alana gelen motorculara halk büyük ilgi gösterdi. Cumhuriyet Meydanında Birkan Polat tarafından gerçekleştirilen akrobasi motosiklet şov ile başlayan etkinlikler Niksar Çamiçi Yaylasında devam etti.

Niksar Belediyesi Kamp Karavan Alanında düzenlenen etkinlikler çerçevesinde kamp ateşini yakan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan: " 3. Motosiklet Festivalini güzel bir buluşma ile başlatıyoruz. Birçok ilden yaklaşık 1000 kişiyi misafir ettiğimiz etkinliklerimiz sayesinde ilçemizin tanıtımını da layıkıyla yapıyoruz. Etkinliğimizi gerçekleştirmemizde bizlerle ortak bir şekilde çalışan Niksar Motosiklet Kulübü Başkanı Burhan Eryılmaz ve yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah sağlıkla, sıhhatle bunun tekrarını, devamını önümüzdeki yıllarda daha fazla coşkulu şekilde hemşerilerimize sunmayı hedefliyoruz" dedi.

Niksar Motosiklet Kulübü Başkanı Burhan Eryılmaz ise kendilerini yalnız bırakmayarak yurdun çeşitli illerinden gelen tüm motor tutkunlarına teşekkür ederek, "Bugün buraya İstanbul, Bursa, Artvin, Sivas, Rize, Samsun, Erzurum, Erzincan, Kayseri, Malatya, Kayseri, Çorum gibi daha sayamadığım birçok ilden 300'ün üzerinde motosiklet tutkunu geldi. Tüm yurt genelinden ilçemize gelen, organizasyonumuza katılan ağabeylerimize, kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Biz elimizden geldiği kadar bu tür organizasyonları yapmaya gayret ediyoruz. Bu konuda bizlerden desteklerini esirgemeyen Niksar Belediye Başkanımız Özdilek Özcan’a şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah seneye daha iyisini yapmak için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz." diye konuştu.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP